ProKennex Ki 15

Výhody rakety: Pohodlie + Sila Raketa Pro Kennex KI 15 má 260 g a vyváženie 34 cm. Táto veľmi ovládateľná raketa vám umožní zrýchliť hlavu rakety, čo vám zaručí silné údery...
199 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka sportindustria

Do týždňa • Viac variantov5,9 €10 neoverených recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Sportega.sk

• Jmoja predchadzajuca tenisova raketa bola znacky Pro Kennex a bol som s nou spokojny a preto som tuto znacku hladal v obchodoch . Nie je vsade k dostaniu a odkedy vlastnim novu raketu tejto znacky tak mozem vyjadrit len spokojnost .

Ja som spokojny a dufam ze moje hodnotenie nepokazy meno obchodu .

Výhody rakety: Pohodlie + Sila

Veľkosť hlavy 677 cm² poskytne silu pri údere do lopty. Táto raketa je tiež zámerne dlhšia, aby vám poskytla pákový efekt. To vám prinesie lepší výkon pri vašom podaní. Vzor výpletu 16x19 ponúka kontrolu, výkon a rotáciu.

Tento model je pohodlný a ochráni ruku pred zranením, pretože disponuje technológiami Kinetic a Sprial Tech Carbon. Tieto technológie absorbujú všetky vibrácie.

Typ hráča: - Začiatočníci, ktorí hľadajú pohodlnú raketu, ktorá ich ochráni pred bolesťou paží a poskytne viac sily.

Technológie:

• SpiralTech Carbon: Táto technológia kombinuje materiál používaný v leteckom priemysle, aby bolo zaručené lepšie tlmenie nárazov.
  • Kinetic: Technológia, ktorá absorbuje vibrácie a chráni vašu ruku pred otrasmi.

Na sklade • Viac variantovZdarma200 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Sportega.sk

Ja som spokojny a dufam ze moje hodnotenie nepokazy meno obchodu .